BSB Bilgisayar Bilişim Bitmeyen Kartuş Teknolojileri

Hizmet ListesiTeknik Servis

Bilgisayar ve alt ürünleri, Epson, Canon, Hp, Brother Marka Baskı ürünleri ve Bitmeyen Kartuş Sistemleri entegre ve teknik destek hizmeti profesyonel ekibimizce verilmektedir.Servis hizmetimiz yüksek standartlarda olup, piyasa fiyatlarının altında sizlere sunulmaktadır. Bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

E-Ticaret

Güçlü altyapısı ve kolay kullanımı ile bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındıran BSB E-Ticaret Sistemleri BSB Bilgisayar çatısı altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Size özel E-ticaret paket özellikleri ve fiyat detaylarını İncelemek İçin Tıklayınız

Online Satış

BSB Bilgisayar bünyesinde satış yapan internet sitesi BSB Bitmeyen Kartuş ve Smart Süblimasyon İnternet sitesi geniş ürün yelpazesi uygun, ödeme seçenekleri ve kolay kullanılabilir arayüzü ile hizmetlerine devam etmektedir.Kayıtlı binlerce müşterisi bulunan portalları incelemenizi tavsiye ederiz.

Kampanyalar

BSB Bilgisayar çeşitli zaman aralıklarında belirli ürün gruplarında uyguladığı anlık ve süreli kampanyalarla müşteri ve bayilerine uygun koşullarda alışveriş yapma imkanı sunar. Genel kampanya detaylarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Geniş Bayi Ağı

BSB Bilgisayar binlerce ürünü en iyi fiyatlarla sağlar. Kampanyaları ve fırsatları takip edebilir, kampanyalı ürünlere çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bayi başvuru yapmak için tıklayınız!

Web Hosting

BSB Teknoloji, çözüm ortaklarına sunduğu değerleri “BSB Bulut” ile çeşitlendirmeye devam ediyor. Tedarikçi ve hizmet sağlayıcıların bulut tabanlı çözümleri BSB Bulut üzerinden satışa sunuluyor. Paketleri incelemek için tıklayınız!