BSB Bilgisayar Bilişim Bitmeyen Kartuş Teknolojileri

Kısaca Biz Neler Yaparız?

BSB Bilgisayar

BSBBilgisayar, bünyesinde hizmet verdiği 3 e-ticaret sitesi ile elektronik,baskı ve süblimasyon ürünleri satışı yapar.Bitmeyen Kartuş sistemleri ithalatı ile beraberinde onlarca farklı distribütör firma ile sizlere çözüm ortaklığı sunmaktadır.


Başta Kodak Fotoğraf ve Medya Kağıtları olmak üzere, Epson, HP Partner, Canon, Brother marka yazıcı ve sarf malzemeleri satışı yapmaktadır. Smartink mürekkepler ve Smartphoto fotoğraf kağıtlarının ithalatçı firmasıdır. BSB Bitmeyen Kartuş ve Smart Süblimasyon markalarını bünyesinde barındırır.Yüzlerce farklı markayı aynı çatı altında buluşturup, sizlerin beğenisine sunar.


İndex Grup Şirketler, Arena Bilgisayar, Penta Bilgisayar Başta olmakla beraber Onlarca ithalatçı Distribütör firmanın resmi bayiidir.

Firma İnternet Sitelerimiz

BSB Bitmeyen Kartuş Sitemizde Bitmeyen Kartuş Sistemleri, Dolan Kartuş, Fotoğraf Kağıdı, Mürekkep, Yazıcı Sarf Malzemeleri satışı yapılmaktadır. Siteye Git

Smart Süblimasyon Sitemizde Pres Makinaları, Süblimasyon Yazıcılar, Süblimasyon Mürekkep, Süblimasyon Kağıdı, Süblimasyon Baskı Sarf Malzeme satışı yapılmaktadır. Siteye Git

Gittigidiyor.com Satış Kanalında Firma Bünyemizde bulunan tüm ürünlerimizin satışı yapılmaktadır. Siteye Git

N11.com Satış Kanalında Firma Bünyemizde bulunan tüm ürünlerimizin satışı yapılmaktadır. Siteye Git19200+ Mutlu Müşteri

5100+ Markalı Ürün

25+ Profesyonel Montaj

350m² Ofis Alanı

Müşteri Yorumlarımız